info
عکس فروشگاه شیرین عسل
category

فروشگاه شیرین عسل محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شیرین عسل

فروشگاه شیرین عسل (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار شهیدان سجادیان (شاهد) واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین رستوران بین المللی تاک، تالار پذیرایی ساغر، مسجد القرآن، مجموعه ورزشی انقلاب و پارکینگ دادسرای محلاتی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیرین عسل تهران

برای رفتن به فروشگاه شیرین عسل تهران باید به شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ و بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (+982133695684) تماس بگیرید. فروشگاه شیرین عسل تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله بلوار ابوذر - آهنگ است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه جانبو، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت هستند.

چطور به فروشگاه شیرین عسل تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیرین عسل تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عباسپور قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه شیرین عسل تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه شیرین عسل تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه شیرین عسل واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانبو
  بلوار ابوذر، زمزم، بعد از علامه امینی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  کیانی، گل شناس، بین الله اکبر و میرهاشمی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  (4.0)
  ده حقی(آهنگ)
 • فروشگاه هفت
  (3.0)
  بلوار نبرد جنوبی، زمزم
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  بلوار نبرد جنوبی، بین نعیمی دره مرادی و فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شیرین عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شیرین عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شیرین عسل ندارد.
  location استان تهران، تهران، ده حقی(آهنگ)، بلوار شهیدان سجادیان (شاهد)
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه شیرین عسل

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
  جمعه 08:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo