info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران محله هاشم آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشم آباد تهران و خیابان خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هاشم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی فرهنگسرای خاوران و یکشنبه بازار و چهارشنبه بازار و همچنین تابلوسازی طاهر، کلبه سنتی عمورضا، دفتر خدمات قضایی خاوران (منطقه 15)، فرهنگسرای خاوران سالن آمفی تئاتر شهید مطهری و فرهنگ سرای خاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران تهران

ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله هاشم آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، بین هاشم آباد و رنجبر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شقایق را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگسرای خاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هاشم آباد
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس عباسپور
  ده حقی، شاه آبادی (دهم فروردین)، بین فاطمیه و میدان مالک اشتر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن خان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای خاوران ندارد.
  neshan logo