info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام
category

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و آذین سرام و همچنین سینما جام جم، مرکز بهداشتی درمانی امامشهر، تالار رستوران سرور، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت و لوکس اتومبیل ایمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله امام شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ولیعصر، بین 17 شهریور و بیست و ششم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز سلامت امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
  بلوار ولیعصر، بین بیست و نهم و سی و یکم
 • ایستگاه اتوبوس کوچه امام حسین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین چهل و ششم و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه کارگران
  پاکنژاد، بلوار 22 بهمن، بین طالقانی و معلم
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، بین 24 و لاهوتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت امام ندارد.
  neshan logo