info
عکس فروشگاه کاریونیک
category

فروشگاه کاریونیک محله ولیعصر، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه کاریونیک

فروشگاه کاریونیک (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ولیعصر تهران و خیابان مهر واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آبان، موزه ماشین های اداری سفیر و بازار بهجت آباد و همچنین کافه آنسو، هتل بزرگ تهران شعبه ۲، دانشگاه پیام نور تهران جنوب، پرسی ایران گاز و پیتزا سورن قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه کاریونیک واقع شده‌اند:

 • سیستم صوتی تصویری خودرو (دزدگیر ، رادیو پخش)
  میرزای شیرازی، بین سوم و اعرابی
 • فروشگاه موتور سیکلت بنلی benelli
  قرنی، شهید محمدی، بین افشار و کامل
 • تیونینگ آذرخش
  کریمخان زند، خردمند جنوبی، بهشهر، بین عاصم ترابی و فریدون شهر
 • فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت
  قرنی، اراک
 • باتری صداقت
  (5.0)
  حافظ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کاریونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کاریونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کاریونیک ندارد.
  neshan logo