info
عکس میدان ۲۵ آبان
category

میدان ۲۵ آبان اصفهان

درباره‌ی میدان ۲۵ آبان

میدان ۲۵ آبان (میدان) در اصفهان و خیابان پل 25 آبان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا عطا، مسجد و حسینیه امام سجاد، هتل آرماندیس، کلینیک داندانپزشکی مهرگان اصفهان و درمانگاه شبانه‌روزی لبخند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر میدان‌های که در محدوده میدان ۲۵ آبان واقع شده‌اند:

 • میدان شهدا
  (4.0)
  میدان شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان ۲۵ آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان ۲۵ آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان ۲۵ آبان ندارد.
  neshan logo