عکس مسجد حضرت ابوالفضل
category

مسجد حضرت ابوالفضل (چهاردانگه)

مسجد
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی

موقعیت مسجد حضرت ابوالفضل چهاردانگه را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد حضرت ابوالفضل (مسجد) در استان تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین مبلمان خانه رویایی، تهران گریدر، حسینیه سیدالشهدا - اعتضادیه خوی مقیم مرکز، سایبان برقی و تبلیغاتی ایران سایبان و الکتریکی پدر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط زین (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حضرت ابوالفضل چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مسجد حضرت ابوالفضل مسجد حضرت ابولفضل مسجد

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مسجد حضرت ابوالفضل

  • avatar
    امید جعفری (شهریار سطح ۷) پنجشنبه 30 تیر ماه 1401

    مسجد خوبیه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حضرت ابوالفضل چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حضرت ابوالفضل چهاردانگه ندارد.