info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه
category

ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه

ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و خیابان مقداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ذغال ذوالفقاری و همچنین پیتزا جهان، خیاط آریا، رستوران مهر یزد، فروشگاه ستاره طلایی ال جی و قهوه ایتالیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله نیایش قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خاتم، مقداد بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس یزد واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه شکوفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر
  بلوار آیت الله مدرس، بین بلوار شهدا کارگر و بلوار امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار مدرس، امام حسن مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان
  چمران، بین اویسی و صادقیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه شکوفه ندارد.
  neshan logo