info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید چمران
category

ایستگاه اتوبوس شهید چمران محله محله شهید مدرس، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید چمران

ایستگاه اتوبوس شهید چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله محله شهید مدرس یزد و خیابان خرمشهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله محله شهید مدرس یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه سید و همچنین دانشگاه فرهنگیان یزد، لوازم آرایشی آیلین، زیورآلات و ساعت زرین، کامپیوتر مسلم و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید چمران یزد

ایستگاه اتوبوس شهید چمران یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله محله شهید مدرس پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهید چمران یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی طلوع را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک مهر
  بنافتی زاده، بین بنافتی زاده 13 و 14
 • ایستگاه اتوبوس میدان طلایی
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 44 و میدان طلائیه
 • ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
  بلوار مدرس، بین بنافتی زاده 11 و شهریور
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار امام حسن مجتبی، نرسیده به بلوار وحدت
 • ایستگاه اتوبوس جهان آرا
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 35 و 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید چمران ندارد.
  neshan logo