info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار محله شهرک امین، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار

ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امین اراک و خیابان جوانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امین اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین مجتمع مسکونی ارکیده، پوشاک زنانه تهران، وسایل بازی کودکان مجتمع سهند، کوی امین و موتور آب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک است که در محله شهرک امین قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع است. ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس رحیم زاده را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق
  بزرگراه امام علی، الهیه، بین امیر 2 و شهید غلامحسین کاووسی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سحر
  بزرگراه امام علی، الهیه، بین میدان دانشجو و امیر 1
 • ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه
  بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo