info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق محله شهرک الهیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق

ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک الهیه اراک و خیابان الهیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مشاور و همچنین مسجد اهل بیت، خودپرداز بانک سامان، نانوایی سنگک، پارک آلاله و بازارچه الهیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق اراک در شهر اراک، محله شهرک الهیه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، الهیه، بین امیر 2 و شهید غلامحسین کاووسی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع شقایق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 1
  دلیجان، بعد از بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hossein (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع شقایق ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، الهیه، بین امیر 2 و شهید غلامحسین کاووسی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo