info
عکس فروشگاه زنجیره ای پگاه
category

فروشگاه زنجیره ای پگاه محله وحیدیه، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای پگاه

فروشگاه زنجیره ای پگاه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله وحیدیه تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، اداره کل امور مالیاتی شرق تهران، سیسمونی آرین، مسجد امام رضا (ع) و ایستگاه مترو سبلان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران

برای رفتن به فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران باید به شهر تهران، محله وحیدیه و بروید. فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله وحیدیه به حساب می‌آید. فروشگاه زنجیره ای هفت، فروشگاه شاندرمن و فروشگاه زنجیره‌ای هفت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کهن قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو سبلان که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه زنجیره ای پگاه تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.





سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای پگاه واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ای هفت
  سبلان جنوبی، بین مظلومی مقدم و کیایی
 • فروشگاه شاندرمن
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • فروشگاه زنجیره‌ای هفت
  سبلان جنوبی، بین بابایی و مدنی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  مدنی، بین فدوی و محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای پگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای پگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای پگاه ندارد.
  neshan logo