عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور (محله حکیمیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بلوار شهید عبدالرضا

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و دو ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه شهید بهشتی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، رستوران پردیس فنی عباسپور، کافه Grano و ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور را می‌توانید در شهر تهران، محله حکیمیه بلوار شهید عبدالرضا پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بلوار شهید عبدالرضا بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بلوار شهید عبدالرضا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده عباسپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  بزرگراه شهید زین الدین، بین رجایی و زهدی
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی
  چمن آرا، نرسیده به سروستان یکم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بلوار شهید عبدالرضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور ندارد.
  neshan logo