info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور محله حکیمیه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور

ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه شهید بهشتی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، رستوران پردیس فنی عباسپور، کافه Grano و ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور تهران

ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حکیمیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه عباسپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه شهید زین الدین، لاله، بلوار شهید عبدالرضا، بین شهید نشوه و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کوثر
  بزرگراه شهید زین الدین، لاله، بلوار شهید عبدالرضا، بین ارکیده و شهید نشوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور ندارد.
  neshan logo