عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور (محله حکیمیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین، احسان (گرمابدری)، بلوار شهید عبدالرضا

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و دو ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه شهید بهشتی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، رستوران پردیس فنی عباسپور، خوابگاه دختران دانشگاه عباسپور، فروشگاه روغن و مواد غذایی تی تی و کافه Grano قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور در شهر تهران، محله حکیمیه و بلوار شهید عبدالرضا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، احسان (گرمابدری)، بلوار شهید عبدالرضا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین، احسان (گرمابدری)، بلوار شهید عبدالرضا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده عباسپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  بزرگراه شهید زین الدین، بین رجایی و زهدی
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بلوار شهید عبدالرضا
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کوثر
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین افتخار و شهید نشوه
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور ندارد.
  neshan logo