info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه شهید بهشتی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، رستوران پردیس فنی عباسپور، خوابگاه دختران دانشگاه عباسپور، فروشگاه روغن و مواد غذایی تی تی و کافه Grano قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور تهران

ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور تهران در شهر تهران، محله حکیمیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  kooshazamir
  یکشنبه 26 فروردین ماه 1403

  به سمت برخی ایستگاه‌ها خیلی حرکت اتوبوس با تاخیر و نا منظم هست. از این ایستگاه تا مترو هم مسیر خیلی طولانی هست متاسفانه. کاش با توجه به دانشگاه‌ها بهبود بدن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده عباسپور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه شهید زین الدین، لاله، بلوار شهید عبدالرضا، بین شهید نشوه و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کوثر
  بزرگراه شهید زین الدین، لاله، بلوار شهید عبدالرضا، بین ارکیده و شهید نشوه
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده عباسپور ندارد.
  neshan logo