info
عکس مکانیکی.
category

مکانیکی. محله دیلمان، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مکانیکی.

مکانیکی. (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله دیلمان ری و خیابان ایثار یکم واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین مجموعه ورزشی کوثر، فروشگاه روغن موتور پویا روانکار، پارک ایثار، کافه کلبه و کباب سرای خلیلی قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده مکانیکی. واقع شده‌اند:

 • اگزوزسازی
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • خدمات لاستیک محمد
  بزرگراه شهید کریمی، غیوری جنوبی
 • تعمیرگاه ری
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • تعمیرگاه مجاز کویر
  غیوری جنوبی، بین مالک اشتر و دوم فرعی
 • مکانیکی راگا
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تیز رو M (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مکانیکی. اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مکانیکی. در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مکانیکی. ندارد.
  neshan logo