info
عکس ایستگاه اتوبوس خاتمی
category

ایستگاه اتوبوس خاتمی محله سیلو، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاتمی

ایستگاه اتوبوس خاتمی (ایستگاه اتوبوس) در محله سیلو یزد و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیلو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین دانشگاه (سیلو)، تعمیرگاه سایپا امیرکبیر، بهشت عشاق، فروشگاه اسباب بازی باران و شرکت اسپان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاتمی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس خاتمی یزد است که در محله سیلو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیر کبیر، بعد از بلوار آتش نشان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس خاتمی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خاتمی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاتمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 27 و اطلسی 31
 • ایستگاه اتوبوس پارک شادی
  بلوار دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
  بلوار پروفسور حسابی، بلوار فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر
  بلوار آتش نشان، بلوار دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاتمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاتمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاتمی ندارد.
  neshan logo