info
عکس پاساژ گوهر
category

پاساژ گوهر محله فردوسی، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ گوهر

پاساژ گوهر (بازار و مرکز خرید) در محله فردوسی تهران و خیابان سعدی شمالی، بین بیمه و نوشین واقع شده است. این مجتمع یکی از 105 بازار و مرکز خرید در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ فردوسی و همچنین بازار باغ سپهسالار، هتل مرکزی، بازار کیف و کفش، نان سحر و مسافرخانه یاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ گوهر واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری ایرانیان
  سعدی جنوبی، پست
 • پاساژ پیچک
  انقلاب اسلامی
 • پژو سنتر
  امیرکبیر، منصور الحکما، بین دوم و کتانه
 • پاساژ رحمانی
  امیرکبیر، ناظم الاطبا جنوبی، کتانه
 • پاساژ طوس
  سعدی جنوبی، امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ گوهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ گوهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ گوهر ندارد.
  neshan logo