info
عکس ایستگاه اتوبوس سی و نهم
category

ایستگاه اتوبوس سی و نهم محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی و نهم

ایستگاه اتوبوس سی و نهم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان عابدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX، بام سعادت‌آباد و مرکز خرید دیدار و همچنین آموزشگاه موسیقی ترنم ساز، باغ ایرانی هتل اسپیناس پالاس، سوپر مارکت پرواز، سوپر گوشت زرین آرا و مجتمع مسکونی کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و نهم تهران

ایستگاه اتوبوس سی و نهم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک مخابرات پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و نهم و فاتحان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سی و نهم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سی و نهم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی و نهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج ستاره
  بلوار شاهنامه، صبحی، ذبیحی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، نرسیده به فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس الموت
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین الموت و الوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی و نهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی و نهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی و نهم ندارد.
  neshan logo