info
عکس خوابگاه متأهلی غدیر
category

خوابگاه متأهلی غدیر محله امیرآباد، تهران

خوابگاه و پانسیون
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه متأهلی غدیر

خوابگاه متأهلی غدیر (خوابگاه و پانسیون) در محله امیرآباد تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این خوابگاه یکی از هشت خوابگاه و پانسیون در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی، موزه تاریخ علوم پزشکی و مجتمع تجاری احسان و همچنین شرکت دنیای پردازش، مرکز مخابرات قدس، کبابی سبلان، پیتزا مارتین و قنادی لاریسا قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه متأهلی غدیر واقع شده‌اند:

 • خوابگاه شهید کامروا دانشگاه تربیت مدرس
  کارگر شمالی، گردآفرید، بین بهشت و سین دخت
 • خوابگاه جلال آل احمد
  بزرگراه شهید گمنام، ارشد شمالی
 • خوابگاه زینبیه
 • خوابگاه فاطمیه
 • خوابگاه قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه متأهلی غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه متأهلی غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه متأهلی غدیر ندارد.
  neshan logo