info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه قیام
category

ایستگاه اتوبوس کوچه قیام محله شاهدیه، شاهدیه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه قیام

ایستگاه اتوبوس کوچه قیام (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهدیه شاهدیه و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شاهدیه شاهدیه می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حمیدرضا سلطانی و همچنین گلزار شهدای گردفرامرز، پوشاک جردن (زنانه مردانه و بچه گانه)، لوازم خانگی سید، الکتریکی سلطانی و مسجد جامع گردفرامرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه قیام شاهدیه

در شهر شاهدیه، محله شاهدیه ، ایستگاه اتوبوس کوچه قیام شاهدیه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین ظهور و ایثار قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه قیام شاهدیه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شاهدیه بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه قیام شاهدیه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه قیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک گلها
  بلوار سعادت، سعادت 2، میدان جوادالائمه
 • ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا
  بلوار دانشوران، بلوار امام خمینی، تابش
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان شهید خاتمی
  بلوار صاحب زمان جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه قیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه قیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه قیام ندارد.
  neshan logo