info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی محله آبشاهی، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی

ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهدی و همچنین رستوران شاه مردان، پیتزا بلم، آسیاب‌ سنگی‌ قدیمی گذر مازاری ها، داروخانه شبانه روزی دکتر رئیسیان و کانون فرهنگی آموزش قلم چی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی یزد، شهر یزد، محله آبشاهی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله کاشانی، بین کاشانی 28 و 30 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد اتابکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حافظ
  آیت الله کاشانی، بین حافظ و مریم
 • ایستگاه اتوبوس شهید مزیدی
  مسکن، بین رهبر و دهم
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان
  آیت الله کاشانی، بین نسیم و معظمی
 • ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر
  آیت الله کاشانی، بین لاله و شهید حسینعلی گل 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد اتابکی ندارد.
  neshan logo