info
عکس موبایل سامسونگ
category

موبایل سامسونگ محله سراب، مشهد

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل سامسونگ

موبایل سامسونگ (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله سراب مشهد و خیابان سعدی 8 واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش فروشگاه و خدمات موبایل در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، پاژ کامپیوتر، فروشگاه مکث، نانوایی لواشی و درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد

فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد در محله سراب شهر مشهد، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 05132232173 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله سراب است و مشتریان زیادی دارد. موبایل فروشی، موبایل منتخب و لوازم جانبی موبایل فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه موبایل سامسونگ مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد موبایل سامسونگ

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  taheri
  شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  خدمات موبایل سامسونگ مشکل جی پی اس ماشین روبرطرف کردند و ادرس جدیدتونو لطف کنین


سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل سامسونگ واقع شده‌اند:

 • موبایل فروشی
  شهید اندرزگو، سرشور، بین سرشور 13 و 15
 • موبایل منتخب
  بلوار امام خمینی، آخوند خراسانی 19، بین بانک ملی و شادفر
 • لوازم جانبی موبایل
  دانشگاه، بین اسرار و دانشگاه 17
 • خدمات موبایل
  چمران
 • پخش لوازم جانبی موبایل پرشین
  بلوار مدرس، مدرس 8، سخندان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اایدین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل سامسونگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل سامسونگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل سامسونگ ندارد.
  neshan logo