عکس داروخانه دکتر افهمی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر افهمی (محله توحید، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ستارخان، کوثر دوم

موقعیت داروخانه دکتر افهمی در محله توحید تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر افهمی (داروخانه) در محله توحید تهران و خیابان کوثر دوم واقع شده است. این مکان یکی از بیست داروخانه در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) و بازار توحید و همچنین اغذیه نشاط - شعبه مرکزی، آش و حلیم دارچین، جگر سرای تک، بستنی بابا رحیم و تعمیرات کابینت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر افهمی

آدرس داروخانه دکتر افهمی، شهر تهران، محله توحید خیابان کوثر دوم است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، ستارخان، کوثر دوم بروید.

داروخانه دکتر افهمی را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله توحید دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر رضوانی، داروخانه و داروخانه دکتر مجاب هستند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر افهمی برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. در نزدیکی داروخانه دکتر افهمی، ایستگاه اتوبوس دژبان قرار دارد. ایستگاه مترو مدافعان سلامت نیز در محدوده این داروخانه است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر افهمی را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ستارخان، کوثر دوم


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر افهمی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر رضوانی
  آزادی، آذرشهر
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • داروخانه دکتر مجاب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب
 • داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان
  بزرگراه شهید چمران، میرخانی، بین دکتر قریب و یوسف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر افهمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر افهمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر افهمی ندارد.
  neshan logo