info
عکس مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک
category

مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
5.0
3 رای

درباره‌ی مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک

مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در خوراسگان و خیابان آیت الله طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بریانی رحیمی، پارک محلی پزوه، دفتر فنی گلستان، ظروف کرایه طالقانی و مسجد حمزه سیدالشهدا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان

برای رفتن به فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان باید به شهر خوراسگان، و بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09134252342) تماس بگیرید. فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان یکی از فروشگاه‌های خوب شهر خوراسگان است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه رایانه و لوازم جانبی و سپاهان تجهیز نصف جهان قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس وحدت قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک خوراسگان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک واقع شده‌اند:

 • فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
  اباذر، بین علیرضا درستگار و 17
 • سپاهان تجهیز نصف جهان
  آیت الله طالقانی، بین 2 و محمد امینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سپاهان تجهیز نصف جهان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک ندارد.
  location استان اصفهان، خوراسگان، آیت الله طالقانی، بین 2 و محمد امینی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مرکز کامپیوتر و لپ تاپ آدرین انفورماتیک

  شنبه 09:00 تا 13:00 16:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 13:00 16:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 13:00 16:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 13:00 16:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 13:00 16:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 13:00 16:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo