info
عکس ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان
category

ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان

ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ بهایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهرگان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی، اتاق اصناف اصفهان، داروخانه کوروش، بیمارستان اصفهان و مسجد شیخ بهایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان اصفهان

ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله عباس آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شیخ بهایی، بین نشاط انگیز و مینا بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی اردیبهشت قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بيمارستان مهرگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل فلزي
  شهید بهشتی (شاپور قدیم)، بین کسری و شهید مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بيمارستان مهرگان ندارد.
  neshan logo