عکس طباخی بره کوچولو
category

طباخی بره کوچولو (محله تهرانپارس غربی، تهران)

طباخی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت طباخی بره کوچولو در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

طباخی بره کوچولو (طباخی) در محله تهرانپارس غربی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این مکان یکی از نه طباخی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آرش و مرکز خرید پارسیان و همچنین شیرینی سالوت، کلینیک دامپزشکی جم، تالار قصر سوگند، رستوران آرش و سالن زیبایی گلها قرار گرفته است.


تصاویر طباخی بره کوچولو


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

تلفن تماس: 77731512


سایر طباخی‌های که در محدوده طباخی بره کوچولو واقع شده‌اند:

 • طباخی شاخ طلا
  (4.0)
  خوشوقت، بین احمدی و اختیاری
 • طباخی کاج
  (3.7)
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین باغدار نیا و گلشنی 117
 • طباخی بره کوچولو
  (4.1)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • طباخی شاخ طلا
  خوشوقت، بین احمدی و اختیاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یا علی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی طباخی بره کوچولو تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  غذا غذاخوری طباخی کله پاچه سیراب شیردان

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد طباخی بره کوچولو تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه طباخی بره کوچولو تهران ندارد.