info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قاسم
category

ایستگاه اتوبوس میدان قاسم محله شهرک دانشگاه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قاسم

ایستگاه اتوبوس میدان قاسم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران گل سرخ، اداره گذرنامه و مهاجرت، کافی نت پرواز، ساندویچ استیپا (اسپوتا) و فروشگاه کالای برق یزد لایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد

ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله شهرک دانشگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قاسم یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قاسم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد شهدا
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 42 و شهید دکتر فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس صیاد شیرازی
  بلوار فلسطین، نرسیده به طوبی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3
  بلوار جوان، میدان دانش آموز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قاسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قاسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قاسم ندارد.
  neshan logo