info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک پرستار
category

ایستگاه اتوبوس پارک پرستار محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک پرستار

ایستگاه اتوبوس پارک پرستار (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا فروتن شعبه صفاییه، کافه سالادور، درمانگاه اختصاصی حیوانات خانگی دکتر حسین آنتیک چی ، رستوران شهریار و سوپر پت و مت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پرستار یزد

ایستگاه اتوبوس پارک پرستار یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله پردیس دانشگاه یزد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، بین چهل و سوم و خیابان منتظر فرج می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک پرستار یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پرستار یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پرستار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه نعی آباد
  بلوار دانشجو، بین بلوار آتش نشان و چهاردهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پرستار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پرستار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پرستار ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، بین چهل و سوم و خیابان منتظر فرج
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo