info
عکس برج کیانعکس برج کیانعکس برج کیانعکس برج کیان
category

برج کیان (محله ونک، تهران)

ساختمان اداری
4.1
35 رای

درباره‌ی برج کیان

برج کیان (ساختمان اداری) در محله ونک تهران و خیابان ناصری واقع شده است. این ساختمان یکی از بیست و پنج ساختمان اداری در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا و بهین بازار و همچنین بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نور، شرکت حقوقی فکر برتر، داروخانه نور، رستوران حاتم و مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ساختمان یکی از ساختمان‌های اداری خوب این منطقه می‌باشد.
سایر ساختمان‌های اداری که در محدوده برج کیان واقع شده‌اند:

 • ساختمان اگرو سنتر
  نلسون ماندلا (جردن)، یزدان پناه
 • دفتر مرکزی پتروشیمی نوری (برزویه)
  ولیعصر، بین ناصری و بهرامی
 • ساختمان 410 میرداماد
  (3.0)
  بلوار میرداماد
 • ساختمان صورتی
  (5.0)
  ولیعصر، بین همایون خرم و ناهید
 • ساختمان نقره
  (4.0)
  بلوار میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیامک ن (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج کیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج کیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج کیان ندارد.
  neshan logo