info
عکس ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک
category

ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک محله محمود آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک

ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک (ایستگاه اتوبوس) در محله محمود آباد یزد و بلوار مشیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله محمود آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین رستوران مشیرالممالک، هتل باغ مشیر الممالک یزد، فروشگاه یزد سوار، آپاراتی مهدی و مرکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک یزد، شهر یزد، محله محمود آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مشیر، بین کاج و محمد علی دهقانی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هتل مشیرالملک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار مطهری، شرقی مطهری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  انقلاب، بین انقلاب 101 و میرمحمدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت
  میدان یزدباف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 24 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هتل مشیرالملک ندارد.
  neshan logo