عکس داروخانه دکتر مینا نگین
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر مینا نگین (محله جماران، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حسن پور، یکم

موقعیت داروخانه دکتر مینا نگین در محله جماران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر مینا نگین (داروخانه) در محله جماران تهران و خیابان یکم واقع شده است. این مکان یکی از دو داروخانه در محله جماران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فوق تخصصی قلب بقیه الله جماران، خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، چنار جماران و جم سنتر و همچنین حسینیه جماران، سروش جماران، مسجد جامع جماران، نانکده گندم طلا و پاچنار قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر مینا نگین

داروخانه دکتر مینا نگین در شهر تهران، محله جماران خیابان یکم واقع شده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، حسن پور، یکم است.

داروخانه دکتر مینا نگین از داروخانه‌های خوب محله جماران است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر برادران، داروخانه دکتر فعله گری و داروخانه دکتر طهماسیان وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر مینا نگین برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. در نزدیکی داروخانه دکتر مینا نگین، ایستگاه اتوبوس سه راه یاسر قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر مینا نگین را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حسن پور، یکم


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مینا نگین واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر برادران
  باهنر، سعیدی، بین عسگریان و جهان
 • داروخانه دکتر فعله گری
  باهنر، بین پونک و بازدار
 • داروخانه دکتر طهماسیان
  (5.0)
  باهنر، رفیعی
 • داروخانه باهنر
  (3.0)
  باهنر، منظریه دوم، منظریه
 • داروخانه پارت
  (5.0)
  باهنر، نرسیده به سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تانیش (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مینا نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مینا نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مینا نگین ندارد.
  neshan logo