info
عکس ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
category

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تلویزیون تابان و رادیو یزد، خودپرداز بانک تجارت، پارک بازی و صدا و سیمای یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد

در شهر یزد، محله صدا و سیما ، ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، نرسیده به میدان آقا بابایی است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارابه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صدا و سیما یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدا و سیما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی رز
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس پارک جوان
  بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش، بین کوچه 8 ارتش و کوچه شهید احمد خان باباییان
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی شهید کاظمی
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدا و سیما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدا و سیما ندارد.
  neshan logo