info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
category

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خورشید و همچنین رستوران ایتالیایی دراگون، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد، فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش و آبمیوه فروشی مان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد، شهر یزد، محله صفائیه است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پهلوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی
  خیابان استاد احمد آرام، پرفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  خیابان پژوهش، بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین ملاصدرا 27 و اطلسی 31
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان ندارد.
  neshan logo