info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان
category

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان محله صفائیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان

ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه ترمه هاشمی یزد و مرکز خرید خورشید و همچنین فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک سرام پخش، شیرینی حاج خلیفه علی رهبر، رستوران ایتالیایی دراگون، آبمیوه فروشی مان و آژانس هواپیمایی و گردشگری بام پرواز یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد، شهر یزد، محله صفائیه است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بین بوستان و مجدالعلما قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک پهلوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس رضوان جنوبی
  پرفسور حسابی
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بلوار فلسطین، بلوار پروفسور حسابی، بین عرفان و استاد احمد آرام
 • ایستگاه اتوبوس سه راه منتظر فرج
  تیمسار فلاحی، بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 27 و 29
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک پهلوان ندارد.
  neshan logo