info
عکس نانوایی بربری
category

نانوایی بربری محله زنجان شمالی، تهران

درباره‌ی نانوایی بربری

نانوایی بربری (نانوایی) در محله زنجان شمالی تهران و خیابان حسینی واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله زنجان شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قمی بنی هاشم و همچنین مدیریت ثبت احوال منطقه غرب تهران، شرکت کوئرا، هیأت رزمندگان غرب تهران، دفتر پیشخوان دولت و کلینیک دامپزشکی راد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دکتر جبیب اله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد نانوایی بربری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  zibaaa
  شنبه 28 فروردین ماه 1400

  کیفیت نان خوب است و طرز پخت مناسب است و محیط تمیزی دارد و خلوت است


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی بربری واقع شده‌اند:

 • نان فانتزی منصور
  آزادی، بین نجار زادگان و استاد معين
 • نانوایی لواش
  شیخ فضل الله، ذوقی، کرمانی، پارس، بین لاله و سرو
 • نانوایی لواشی
  آزادی، استاد معین، بیست و یک متری جی، هجری
 • نانوایی بربری
  یادگار امام، طوس، بین زارع و زنجان
 • نانوایی تافتون
  آزادی، گرانمایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی بربری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی بربری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی بربری ندارد.
  neshan logo