عکس دیجی برد مشاهده در نقشه نشان
category

دیجی برد (محله امجدیه - خاقانی، تهران)

مکان عمومی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، سمیه، خوانساری

موقعیت دیجی برد یکی از مکان‌های خوب منطقه در محله امجدیه - خاقانی تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


دیجی برد در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان خوانساری واقع شده است. این مکان یکی از چهارده مکان عمومی در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه خوشنویسی و پاساژ مهران و همچنین ایران رادیاتور، دارالترجمه رسمی ماندگار، شرکت دماتجهیز، پایگاه بیمارستان آراد و کتاب اول قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر دیجی برد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، سمیه، خوانساری

تلفن تماس: 02188314363

وب‌سایت رسمی: digi-board.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اصفهانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیجی برد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دیجی برد

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دیجی برد

 • avatar
  هوشنگ (شهریار سطح ۵) چهارشنبه 10 دی ماه 1399

  از تعمیرات راضی بودم

 • avatar
  شیرازی (شهریار سطح ۴) پنجشنبه 06 خرداد ماه 1400

  دیجی برد یک تیم مهندسی متخصص در زمینه برق و الکترونیک است که سابقه تعمیر هر برد الکترونیکی را داشته و حتما نزدیکترین و دقیقترین راه را برای تعمیر انجام می دهند

 • avatar
  دادخواه (شهریار سطح ۶) جمعه 14 خرداد ماه 1400

  دیجی برد کارشون تعمیر بردهای پیشرفته که در کارشون تخصص دارن قابل اعتماد و باانصاف هستن

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دیجی برد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیجی برد تهران ندارد.
neshan logo