info
عکس فروشگاه فرش و مبل سلطانی
category

فروشگاه فرش و مبل سلطانی محله شالکوه، رشت

درباره‌ی فروشگاه فرش و مبل سلطانی

فروشگاه فرش و مبل سلطانی (فروشگاه مبلمان) در محله شالکوه رشت و خیابان طالبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مبلمان در محله شالکوه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبنمای پارک ملت و همچنین تالار مرکزی رشت، بیمه پاسارگاد (مدیریت منطقه ۸ رشت)، فروشگاه دوچرخه شهر سبز، پارکینگ و پیتزا چیلی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت

آدرس فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت، شهر رشت، محله شالکوه و است. شماره تلفن این فروشگاه 09360708500 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله شالکوه است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، مبلمان طرحی برای زندگی 2، مبل آراد و مبلیران (شعبه رشت) هستند.

چطور به فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس صیقلان قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه فرش و مبل سلطانی رشت دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده فروشگاه فرش و مبل سلطانی واقع شده‌اند:

 • مبلمان طرحی برای زندگی 2
  بلوار شهید انصاری، بین ولی عصر و مهارت
 • مبل آراد
  بلوار شهید انصاری، بین پارس 1 و پیام
 • مبلیران (شعبه رشت)
  بلوار شهید انصاری، بین مسعود و فردوسی
 • مبلمان هفت
  شریعتی، مهدی گلبندی
 • مبل پرنس
  بلوار احمدزاده، بلوار شهید انصاری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قائنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه فرش و مبل سلطانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه فرش و مبل سلطانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه فرش و مبل سلطانی ندارد.
  location استان گیلان، رشت، طالبی، بین شهرک عطر گل یاس و سزاوار
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه فرش و مبل سلطانی

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo