عکس ایستگاه اتش نشانی مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتش نشانی (اصفهان)

آتش نشانی
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شهید دستجردی، راه اهن

موقعیت ایستگاه اتش نشانی اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه اتش نشانی (آتش نشانی) در اصفهان و خیابان راه آهن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری فناوری تحقیقاتی اصفهان و همچنین ایستگاه راه آهن اصفهان، ورودی مرکزی راه آهن اصفهان، خودپرداز بانک ملی، ایستگاه اتوبوس ايستگاه راه آهن و اداره کل راه آهن اصفهان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شهید دستجردی، راه اهن


سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه اتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه آتش نشانی راه آهن
  شهید دستجردی، راه اهن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مائده چقاجردی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتش نشانی اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سازمان پایگاه ایستگاه آتش نشانی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتش نشانی اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتش نشانی اصفهان ندارد.
  neshan logo