عکس ورودی مرکزی راه آهن اصفهان مشاهده در نقشه نشان
category

ورودی مرکزی راه آهن اصفهان (اصفهان)

درب ورودی
5.0
1 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، کمربندی غرب اصفهان، راه اهن

موقعیت ورودی مرکزی راه آهن اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ورودی مرکزی راه آهن اصفهان (درب ورودی) در اصفهان و خیابان راه آهن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اصفهان سیتی سنتر و همچنین ایستگاه راه آهن اصفهان، خودپرداز بانک ملی، ایستگاه اتوبوس ايستگاه راه آهن، ایستگاه اتش نشانی و اداره کل راه آهن اصفهان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، کمربندی غرب اصفهان، راه اهن

تلفن تماس: 03136542026


سایر درب‌های ورودی که در محدوده ورودی مرکزی راه آهن اصفهان واقع شده‌اند:

 • ورودی شمالی راه آهن اصفهان
  (3.0)
  بزرگراه شهید دستجردی
 • ورودی جنوبی راه آهن اصفهان
  (5.0)
  خلیج فارس، راه اهن
 • افرا درب سلماس
  غدیر، تقاطع قائم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مرکزی راه آهن اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مرکزی راه آهن اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مرکزی راه آهن اصفهان ندارد.
  neshan logo