عکس خودپرداز بانک ملی مشاهده در نقشه نشان
category

خودپرداز بانک ملی (اصفهان)

خودپرداز
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی، راه اهن، ایستگاه راه اهن

موقعیت خودپرداز بانک ملی اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


خودپرداز بانک ملی (خودپرداز) در اصفهان و بزرگراه شهید دستجردی، راه اهن، ایستگاه راه اهن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه راه آهن اصفهان، پارکینگ راه آهن اصفهان، ورودی مرکزی راه آهن اصفهان، ایستگاه اتوبوس ايستگاه راه آهن و ایستگاه اتش نشانی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید دستجردی، راه اهن، ایستگاه راه اهن


سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک ملی واقع شده‌اند:

 • خودپرداز
  قائم
 • خودپرداز
  خلیج فارس، بعد از انتظام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سعید (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک ملی اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دستگاه خودپرداز عابربانک atm

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک ملی اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک ملی اصفهان ندارد.
  neshan logo