info
عکس آژانس دوستی
category

آژانس دوستی تهران

درباره‌ی آژانس دوستی

آژانس دوستی (فروشگاه) در تهران و میدان باقری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرووشگاه فدک و همچنین تجهیزات آشپزخانه صنعتی آرمان، مسجد حجر بن عدی (ع)، اتوسرویس پارس، بوستان مریم و دبستان سلمان فارسی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آژانس دوستی واقع شده‌اند:

 • الغدیر (فروشگاه مش باقر)
  الغدیر، بین میدان الغدیر و گلستان چهارم
 • فروشگاه کورش
  الغدیر، مرتضی زندیه، بین لطیفیان و میدان الغدیر
 • فروشگاه چراغ افروز
  بلوار ابراهیم آباد، اسد آبادی، بین پیشوا و لادن دوم
 • بنگاه ضایعات قوطی رانی تک
  بزرگراه آزادگان، حشمت
 • رادمان پلاست
  آزادگان، نرسیده به حشمت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سروستانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس دوستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس دوستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس دوستی ندارد.
  neshan logo