info
عکس ایستگاه اتوبوس پل کردستان
category

ایستگاه اتوبوس پل کردستان محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل کردستان

ایستگاه اتوبوس پل کردستان (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش مدرن پویا 3، باشگاه مهیار، کترینگ عرشیا سپهر دنیا، مسجد حمزه سیدالشهدا و مرکز همایشهای بیمه ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل کردستان تهران

در شهر تهران، محله ونک ، ایستگاه اتوبوس پل کردستان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل کردستان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس، بیمارستان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل کردستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل کردستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل کردستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل کردستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل کردستان ندارد.
  neshan logo