info
عکس شوکولند
category

شوکولند اصفهان

درباره‌ی شوکولند

شوکولند (کافی‌شاپ) در اصفهان و خیابان مصلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هایپرلند، بیمارستان سپاهان و بازار هوشمند کیمیا و همچنین کارواش مفید، داروخانه شبانه روزی دکتر فریدزادگان، کلینیک الزهرا 1، فست فود هانی اصفهان و آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک اریترون قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ شوکولند اصفهان

برای رفتن به کافی شاپ شوکولند اصفهان باید به شهر اصفهان محله باغ نگار بروید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، مصلی قرار دارد.

کافی شاپ شوکولند اصفهان را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله باغ نگار دانست. فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران سنتی ترنج و بریانی نقش جهان دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ شوکولند اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ شوکولند اصفهان بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجو قرار دارد. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ شوکولند اصفهان را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ شوکولند اصفهان و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده شوکولند واقع شده‌اند:

 • کافه وزرا
  سعادت آباد (آزادگان)، حسن حسینی
 • قهوه ویولا
  سعادت آباد (آزادگان)، بین حسن حسینی و شهید یوسفیان
 • کافی شاپ 13
  آیت الله ارباب، بین باغ اناری و احمد فتحی
 • کافه رستوران فالنا
  فرایبورگ، سعادت آباد (آزادگان)
 • کافه نایس آیس اصفهان
  فرایبورگ، سعادت آباد (آزادگان)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H.Z (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شوکولند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شوکولند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شوکولند ندارد.
  neshan logo