info
عکس گلسرای بلوط
category

گلسرای بلوط محله جمهوری، تهران

درباره‌ی گلسرای بلوط

گلسرای بلوط (گل فروشی) در محله جمهوری تهران و خیابان آذربایجان شرقی واقع شده است. این مکان یکی از چهار گل فروشی در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و همچنین اتومکانیک فرزاد، نمایشگاه اتومبیل چزابه، مرکز بهداشت فرمانفرمانیان، پلیس + 10 جمهوری و سوپر میوه حاج خلیفه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده گلسرای بلوط واقع شده‌اند:

 • گل فروشی مینا
  آزادی، جمالزاده، زند
 • گل فروشی
  نواب صفوی، آذربایجان شرقی
 • گل فروشی گلزار گیتی
  نواب صفوی، آذربایجان شرقی
 • گل فروشی ارکیده
  (4.0)
  جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد، شهید رسولی
 • گالری گل شهرزاد
  (4.0)
  غفاری، کاشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گلسرای بلوط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گلسرای بلوط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گلسرای بلوط ندارد.
  neshan logo