info
عکس گلدن بری شعبه ستارخان
category

گلدن بری شعبه ستارخان (محله شهرآرا - پاتریس، تهران)

درباره‌ی گلدن بری شعبه ستارخان

موقعیت گلدن بری شعبه ستارخان در محله شهرآرا - پاتریس تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

گلدن بری شعبه ستارخان (کافی‌شاپ) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از نوزده کافی‌شاپ در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) و بازار توحید و همچنین اغذیه نشاط - شعبه مرکزی، جگر سرای تک، بستنی بابا رحیم، رستوران دنیز بناب و درب ضد سرقت راشا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان

آدرس کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان، شهر تهران محله شهرآرا - پاتریس خیابان ستارخان است. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، ستارخان، بین خلخال و کاج قرار دارد.

کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله شهرآرا - پاتریس دانست. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس جمالزاده در نزدیکی کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو مدافعان سلامت پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان انتخاب کنید. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ گلدن بری شعبه ستارخان به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده گلدن بری شعبه ستارخان واقع شده‌اند:

 • کافه شد
  آزادی، مسجد علی
 • قهوه آنیتا
  توحید، بین یوسفیان و کلهر
 • کافه پنگان
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین اولیا و سوسن
 • حماد کافه
  توحید، فرهادیه
 • کافه موآی
  ستارخان، بهبودی، بین واعظی و بشیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خرم ابادی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گلدن بری شعبه ستارخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گلدن بری شعبه ستارخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گلدن بری شعبه ستارخان ندارد.
  neshan logo