عکس ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی (محله سلسبیل شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، بین رودکی و توحید

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، بنیاد ملی نخبگان ایران و آش علی بابا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی است که در محله سلسبیل شمالی خیابان آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، بین رودکی و توحید قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس رهروان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، بین رودکی و توحید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید نواب صفوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  امام خمینی، رودکی جنوبی، بین هاشمی و ارزانی پور
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  امام خمینی، قصرالدشت، بین طوس و آل بویه
 • ایستگاه اتوبوس بهبودی
  آزادی، بین وزارت کار و شکاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی ندارد.
  neshan logo