info
عکس آژانس رهروان
category

آژانس رهروان محله اسکندری، تهران

درباره‌ی آژانس رهروان

آژانس رهروان (تاکسی تلفنی) در محله اسکندری تهران و خیابان پاک طینت واقع شده است. این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و پاساژ برج گردون و همچنین فروشگاه اتکا، بوستان دامپزشک، تهیه غذای مبین، تولیدی لباس زیر خَدیو و منطقه برق فارابی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس رهروان واقع شده‌اند:

 • آژانس کالسکه زرین
  امام خمینی، اسکندری جنوبی، بین برهانی و صدرا
 • آژانس آرین
  (1.0)
  بزرگراه نواب صفوی، خمسه
 • تاکسی سرویس آرش
  (4.3)
  جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد
 • تاکسی سرویس 600
  (3.0)
  بزرگراه نواب صفوی، کاسبی، کیوان، بین خوشیاران و رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پاوه (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس رهروان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس رهروان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس رهروان ندارد.
  neshan logo