info
عکس مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری
category

مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج

فروشگاه لوازم خانگی
4.0
4 رای

درباره‌ی مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری

مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری (فروشگاه لوازم خانگی) در سنندج و خیابان انقلاب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تپه بهارمست، تیپاکس شعبه ۱، تخته نرد، مبل کیمیا و دوغ وماست فتح الله قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج

آدرس فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج، شهر سنندج، محله سپور آباد و است. شماره تلفن این فروشگاه 09188724732 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج یکی از فروشگاه‌های خوب محله سپور آباد است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه دوریکا، فروشگاه لوازم خانگی همشهری و فروشگاه لوازم خانگی آرام در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار گریشان/ بسیج مستضعفین قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر از فروشگاه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری سنندج تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه دوریکا
  پاسداران، بین پاسداران و میدان شهرداری
 • فروشگاه لوازم خانگی همشهری
  شهیدان نمکی، بعد از کوچه آغا زمان
 • فروشگاه لوازم خانگی آرام
  طالقانی، انقلاب
 • فروشگاه لوازم خانگی مرادیانی
  شهیدان نمکی، عبدالله کوسه (میوه فروشان)، گذر بلوریات فروشان
 • فروشگاه لوازم خانگی صمدی
  انقلاب، بازار والی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 29 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خدمات ال جی و امرسان شاکری ندارد.
  neshan logo