info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی
category

ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی محله چهار باغ، سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی

ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهار باغ سنندج و بلوار بیست و هشت دی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله چهار باغ سنندج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سرپوشیده آصف و همچنین فروشگاه افق کوروش، غذای حاج حمید، ردیاب آلفا ، گرمابه چینی و کبابی بعثت.معرفت سنه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی سنندج

ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی سنندج در شهر سنندج، محله چهار باغ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بیست و هشت دی، بین کوچه ممتاز 1 و انقلاب قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی سنندج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف سنندج می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تمدن واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی سنندج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار 28 دی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاین ویژه تاکسی حسن آباد
  پاسداران - ششم بهمن، حسن آباد، بین هدایت و کوچه بانک کشاورزی
 • ایستگاه اتوبوس شهدا / فرح
  شهدا، بین سجادی و کوچه حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی/ اقبال
  میدان آزادی/ اقبال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی ندارد.
  neshan logo