info
عکس ایستگاه اتوبوس رزگار 3
category

ایستگاه اتوبوس رزگار 3 سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رزگار 3

ایستگاه اتوبوس رزگار 3 (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و بلوار جانبازان، گلشن کردستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره پست سنندج، ماد مارکت، خدمات باربری آبیدر بار، مشاور املاک حقیقت و اداره کل ثبت اسناد و املاک کردستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رزگار 3 سنندج

ایستگاه اتوبوس رزگار 3 سنندج در شهر سنندج، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان، گلشن کردستان است. ایستگاه اتوبوس رزگار 3 سنندج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف سنندج می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس تمدن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رزگار 3 سنندج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رزگار 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار سید قطب
  بلوار سید قطب، بین میدان شهرداری و کوچه شبنم
 • ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت
  بلوار بیست و هشت دی، بین مهاباد و کوچه شهید حمید رازی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار گریشان/ بسیج مستضعفین
  بلوار شهید سلیمانی، بین آپارتمانی ادب و پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بلوار 28 دی
  بلوار بیست و هشت دی، بین کوچه ممتاز 1 و انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رزگار 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رزگار 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رزگار 3 ندارد.
  neshan logo