info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت
category

ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت

ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و بلوار بیست و هشت دی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سرپوشیده آصف و همچنین غذای حاج حمید، خدمات الکترونیک رحیمی، پلیس + 10، سوپر گوشت هاوبه شی و پنجره مروارید کورد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت سنندج

ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت سنندج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر سنندج است که در محله پیرمحمد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بیست و هشت دی، بین مهاباد و کوچه شهید حمید رازی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت سنندج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف سنندج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تمدن قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت سنندج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار سید قطب
  بلوار سید قطب، بین میدان شهرداری و کوچه شبنم
 • ایستگاه اتوبوس بلوار جانبازان
  بلوار جانبازان، بین اندیشه و خیابان اصلی سایت اداری
 • ایستگاه اتوبوس رزگار 3
  بلوار جانبازان، گلشن کردستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار بعثت ندارد.
  location استان کردستان، سنندج، بلوار بیست و هشت دی، بین مهاباد و کوچه شهید حمید رازی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo