info
عکس کباب پلاس عمو روحی
category

کباب پلاس عمو روحی محله کیان آباد، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی
5.0
3 رای

درباره‌ی کباب پلاس عمو روحی

کباب پلاس عمو روحی (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان احداثی واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین هایپرمارکت هانی، خانه استیک، پارک فدک، باشگاه بیلیارد هفت و آرایشگاه کودک لبخند قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب پلاس عمو روحی واقع شده‌اند:

 • رستوران شیش کباب
  اروند، لطفی، بین بیست و هفتم و بیست و ششم
 • کبابی بهار
  کیانپارس، بین 4 و 5
 • آش و حلیم آریا پسند
  اروند، چهارم، وهابی شمالی، بین مطهری و میهن
 • آش و حلیم نمونه
  اروند، هفتم، وهابی شمالی، بین 1 و خیابان 2
 • آش و حلیم جنوب
  اروند، پانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شکوفه عصاره (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب پلاس عمو روحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب پلاس عمو روحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب پلاس عمو روحی ندارد.
  neshan logo